Co se teď (ne)děje v Bambhě?

Náš salón se sotva začal rozjíždět, když přišla karanténa. Snažily jsme se v tom nečekaném stavu hledat to pozitivní – čas na revizi naší dosavadní práce, sbírání nápadů na nové služby a také dotažení některých formalit. Jenže z formalit se najednou vyklubal problém, který jsme si neuměly ani představit – zjistily jsme, že ač nájemní smlouva tvrdí, že prostor salónu je zkolaudován k našemu účelu, ve skutečnosti tomu tak není.

Co teď? Následovalo dlouhé období diskusí, komunikace s právníky a majitelem prostoru, procházení zákonů a hledání možných řešení. Najednou se opatření opět uvolňovala a my stále zůstávaly paralyzované nastalou situací.

Současný prostor se nám od začátku velmi líbil. Působil, jako by byl pro nás dělaný, odvedly jsme na něm kus práce a i naše klientky se v něm cítily dobře. Nebylo proto snadné dojít k rozhodnutí, které se nakonec ukázalo jako jediné schůdné – ke konci června se z Nuslí budeme stěhovat.

Do toho přišla další velká změna: po dlouhém váhání se rozhodla Terka, že s projektem končí. Krásně jsme se rozloučily a vyjádřily si vděčnost za všechno, co jsme spolu za ten rok prožily. Zakladatelský tým tedy bude nadále tvořit Zuzka, Luci a Terky místo plynule přebírá Martina Kykalová, naše odborná garantka a kamarádka, která je už stejně velmi dlouho součástí našeho projektu.

Čeká nás tedy nový začátek. Máme spoustu nápadů, plánů a rozjednané spolupráce. Rády bychom vám v blízké době představily e-shop a půjčovnu vybavení pro napářku. A samozřejmě hledáme nové prostory.

Zde bychom vás rády požádaly o pomoc: pokud byste věděly o nějakém volném místě (ideální jsou pro nás například prostory bývalého jógového, tanečního, wellness nebo masérského studia), kde bychom mohly vybudovat nové hnízdo ženské energie, prosíme, dejte nám vědět.

Jsme první salón v ČR poskytující ženskou intimní napářku. Věříme, že každá žena si zaslouží vědomý čas sama pro sebe a péči, díky níž se bude cítit jako královna. Více o nás ZDE>>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů