Cesta za otevřením salónu Bambha očima jeho spoluzakladatelky Lucky

Není vždy snadné objevit své poslání. A pokud se to podaří, zdolali jsme teprve první půlku hory zvané seberealizace. Stále ještě zbývá najít tu správnou cestu, po níž můžeme pokračovat k vrcholu – cestu, jak své poslání žít. Lucka, spoluzakladatelka Bambhy, mluví o tom, jak jí salón pomohl začít žít její poslání.

Hledání

Celý svůj dosavadní život jsem se hledala. Možná ani ne tak sebe, jako spíš místo, kde bych se cítila dobře. Kde bych měla práci, která by mě naplňovala a dávala mi smysl, a obklopovali by mě lidé, s nimiž bych si rozuměla a byla na stejné vlně. Odmalička mě velice přitahovala duchovní témata – esoterika a magie. V mém okolí to ale se mnou nikdo nesdílel a netušila jsem, jak to více zapojit do svého života.

Další mojí vášní se stalo veganství, netoxická domácnost a obecně ohleduplnost k životnímu prostředí. Byl to ale jen začátek cesty, která mě později přivedla k tématu partnerství a v čem tkví krása doplňování mužského a ženského principu. Začala jsem si uvědomovat své ženské stránky a rozvíjet je a zamilovala jsem se do všeho, co s nimi souvisí.

Najednou ke mně přicházela témata – žena jako bohyně, svatyně, yoni nebo třeba cykličnost. A to už jsem věděla, že tohle je to, co chci žít. 

No jo, ale jak na to?

Na pomoc mi přišla duše mojí dcery, která se ke mně v té době připojila a dala mi tak velký prostor si vše ujasnit. Záměr na celou mateřskou byl jasný – začít tvořit projekt zaměřený na ženství. Protože nejsem povahou vizionář, ale strukturalista, plánovač a dotahovač, věděla jsem, že potřebuji někoho k sobě. A tak jsem vyslala vesmíru záměr, že si přeji se s někým spojit.

Přiznám se, že jsem tomu moc nevěřila a ani jsem si nedokázala představit, co by se asi tak mělo stát. A najednou se na sociálních sítích objevil inzerát od Zuzky, která hledala další ženy, aby se zapojily do jejího zcela nového, čistě ženského projektu. Zmocnilo se mě nadšení a touha být toho součástí. 

Přestože jsem nesplňovala podmínky, které Zuzka na své budoucí spolupracovnice měla, vzájemně nám to zarezonovalo a dohodly jsme si schůzku. A na setkání už bylo jasno: tahle spolupráce bude pecka! O nastávajícím projektu jsme si toho sice moc neřekly, ale za to jsme zjistily, že máme opravdu hodně společného.

Náš tým následně doplnila Zuzčina velmi dobrá kamarádka Terka, ve které jsem i já získala další spřízněnou duši. A tak jsme začaly. Tři ženy na mateřské, obrovské plány, vize, něco málo peněz a zkušeností, velké odhodlání a touha přinést ženám místo naprostého uvolnění a relaxace.

Splněný sen

Během procesu určování pracovních rolí jsem zjišťovala, že moje předchozí životní zkušenosti mi najednou dávají velký smysl a můžu je v novém projektu krásně využít. Rituály, bylinky, úcta k přírodě, ryzí ženství. Nemohla jsem uvěřit, že se to děje. Že se můj sen zhmotňuje. 

Bylo to však hodně práce. Začínaly jsme úplně od nuly a s nejistými vyhlídkami. Jak nás ženy přijmou? Dokážeme je oslovit a zaujmout? Čekaly nás dlouhé hodiny vášnivých debat i noci za svitu monitoru. Od počátečního ujasňování vize a tvorby celého konceptu jsme se krok po kroku dostaly k pronájmu vhodných prostor, jejich úpravám a zkrášlování.

Také jsme našly skvělé ženy, na které se můžeme spolehnout, že budou naše klientky hýčkat. Všechno to stálo za to. Za neustálého doprovodu pobíhajících a občas plačících dětí jsme mohly v listopadu 2019 slavnostně otevřít. 

Jsme stále na začátku. Vymýšlíme nové služby, zařazujeme přednášky, workshopy a také šíříme osvětu. A pokaždé, když vidím, jak od nás ženy odcházejí spokojené a odpočaté, jsem dojatá a pyšná. Dokázaly jsme vytvořit prostor, který je jen pro ně. Prostor, kde se cítí dobře, uvolněné a opečovávané. Jsem vděčná za každou novou zkušenost i každou ženu, která nás podpoří. 

Jsme první salón v ČR poskytující ženskou intimní napářku. Věříme, že každá žena si zaslouží vědomý čas sama pro sebe a péči, díky níž se bude cítit jako královna. Více o nás ZDE>>.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů